Spacerówka Bumprider Connect – wózek do samolotu

wózek do samolotu

Podróżowanie samolotami jest bardzo wygodne, jednak w momencie, gdy młodzi rodzice chcą zabrać ze sobą swojego malucha, to może się pojawić problem ze spakowaniem wszystkich najważniejszych rzeczy. Spakowanie ze sobą wózka dziecięcego, szczególnie może być problematyczne, ponieważ tradycyjne konstrukcje zazwyczaj zabierają dość sporo miejsca. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, konstruktorzy wózka spacerowego Bumprider Connect, stworzyli konstrukcję, która z łatwością zmieści się do bagażu samolotowego.

Wózek do samolotu Bumprider Connect

Konstrukcja wózka spacerowego Bumprider Connect, jest na tyle ergonomiczna, że po złożeniu z łatwością można ją schować do bagażnika samochodowego oraz do bagażu w samolocie. Wózek ten jest również wielofunkcyjną konstrukcją, ponieważ posiada możliwość zamontowania do ramy fotelika samochodowego. Po złożeniu taki wózek jest na tyle lekki i mały, by spełnić wymagania stawiane wobec bagażu podręcznego w samolocie, Dzięki temu rodzice mogą przewozić wózek, cały czas mając go pod ręką.

Wózki spacerowe Bumprider Connect, nadają się również idealna dla rodziców, którzy posiadają dwójkę maluchów w podobnym lub tym samym wieku. Wszystko to za sprawą innowacyjnych magnesów, które umożliwiają łączenie ze sobą dwóch wózków w jeden. Podróżowanie wtedy staje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Nowoczesny system składania tego wózka spacerowego sprawia, że rodzić może go sprawnie rozkładać i składać przy pomocy zaledwie jednej ręki. Małe i zwrotne kółka zastosowane w tym modelu dodatkowo ułatwiają sterowanie wózkiem w ciasnych uliczkach.

Wygodna dla dziecka spacerówka do samolotu

Konstruktorzy nie zapomnieli również o wygodzie dla dziecka. Wiele różnych pozycji regulacji, sprawia, że maluch może podróżować w tym wózku w najbardziej wygodnej pozycji. Zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawia, że maluch jest bardzo dobrze chroniony przed upalnymi temperaturami oraz przed nagłym deszczem.

Trwała konstrukcja, sprawia, że wózek może być używany przez wiele lat. Duży i wygodny kosz zamontowany do ramy wózka, daje możliwość przewożenia ze sobą najpotrzebniejszych dziecku rzeczy.

Szczegółowy opis modelu: https://markowewozki.pl/wozek-do-samolotu-connect-bumprider-connect/