Gadżety sposobem na rozrywkę w domu

gadżety

Jak wszyscy dobrze wiemy śpiew to jedna z najlepszych i najpopularniejszych rozrywek, która jest nieodłączną formą spędzania czasu podczas: rodzinnych zjazdów, domówek, spotkań z przyjaciółmi czy też różnorakich imprez.

Z zestawem karaoke wszystkie te spotkania mogą przebiegać jeszcze przyjemniej a Twoi goście, dzieciaki, przyjaciele i Ty będziecie się jeszcze lepiej bawić. Wystarczy, że podłączysz zestaw weźmiesz do ręki mikrofon a poczujesz się jak gwiazda estrady. W końcu śpiewać każdy może!

Zestaw karaoke z bezprzewodowymi mikrofonami

Dzięki temu, że zestaw zawiera 2 bezprzewodowe mikrofony bez problemu można stworzyć duet, co jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność urządzenia. Dynamiczne i czułe mikrofony gwarantują doskonałą i wysoką jakość dźwięku. Mikrofony mają bardzo duży zasięg aby podczas śpiewu poruszać się w pełni swobodnie po pokoju lub sali na której się znajdujesz.

Dzięki ustawieniom częstotliwości można używać mikrofonów razem lub oddzielnie, oprócz tego zostały również wyposażone w funkcję niwelowania dźwięków z otoczenia oraz uwydatnieniu szumów, co powoduję, że głos przez mikrofon będzie brzmiał na prawdę dobrze i zadowoli nawet najbardziej wymagających uczestników karaoke.

Więcej szczegółów

Zestaw ten świetnie sprawdzi się również jako prezent dla osoby, która lubi śpiewać lub takiej, która po prostu lubi dobrą zabawę. Będzie też świetna propozycją na zakup do firmy, w której odbywają się konferencje.

Zestaw został wyposażony w stację (centralkę) o wymiarach 30x11x4 cm oraz dwa wysokiej jakości bezprzewodowe mikrofony o wymiarach 24,5×5 cm a także kabel jack-jack. Zestaw dostępny jest w kolorze czarnym. Został zaprojektowany z myślą o wszystkich miłośnikach karaoke. Jego funkcje i ponad przeciętne wykonanie, sprawia, że użycie zestawu sprawdzi się również podczas konferencji, szkoleń czy przemów.

Waga całego zestawu wynosi 850 g. Mikrofon zasilany jest na baterie: 9V, których nie dołączono do zestawu. A więc wszystko czego potrzebujesz aby rozpocząć dobrą zabawę to: zakup baterii i wybór repertuaru. Kup zestaw i przekonaj się na własnej skórze, że karaoke to świetna zabawa!

Zobacz różnego rodzaju gadżety, dzięki którym zapewnisz sobie rozrywkę: https://gadget-master.pl/pol_m_Wszystkie-produkty-461.html