Podłogi winylowe – gdzie w mieście Jelcz-Laskowice?

podłoga winylowa

Popularność każdej kawiarni, baru czy restauracji zależy bezpośrednio od kilku czynników – świetnego menu, atmosfery, jakości obsługi, komfortu. Ale nawet to nie wystarczy do osiągnięcia sukcesu. Każdy lokal musi mieć swój własny, niepowtarzalny styl, aby zapadał w pamięć. Aranżacja wnętrz stała się obecnie bardziej niż kiedykolwiek poszukiwanym i ważnym punktem w realizacji udanej restauracji. Nie mniej ważne są podłogi winylowe do restauracji.

Jakie cechy powinna posiadać podłoga w kawiarni lub restauracji

  • wytrzymałość i trwałość – codzienne intensywne obciążenia: ciągły ruch gości i kelnerów, przestawianie mebli, rozlane napoje i jedzenie itp.;
  • właściwości antypoślizgowe, odporne na wielokrotne mycie;
  • dla kuchni restauracyjnych – odporne na temperaturę i wpływy chemiczne, a także na wszystkie powyższe czynniki;
  • Estetyka – ogólne wrażenie wnętrza zależy w dużej mierze od odpowiednio dobranej podłogi: musi ona współgrać z wnętrzem, ale także uwzględniać rodzaj lokalu i klientelę.

Wybór podłóg do restauracji i kawiarni jest różnorodny – wykładziny dywanowe, parkiet, płytki, winyl, linoleum, kamień, panele winylowe.

Parkiet jest obecnie najbardziej popularnym rodzajem podłogi w branży restauracyjnej. Szanowany, przyjazny dla środowiska produkt, który jest obecnie reprezentowany w całej gamie gatunków, wzorów, formatów i metod obróbki powierzchni.

Od grubo ciosanych desek po klasyczne moduły z najlepszego wyboru, od najbardziej niesamowitych odcieni barwionych po szczotkowane, olejowane powierzchnie naturalne, od celowo spękanych desek wieloformatowych po klasyczny parkiet francuski „jodełka”. Wszystkie materiały są dostępne, ale wymagają, jak każdy produkt naturalny, terminowej i właściwej pielęgnacji, a wcześniej – prawidłowo wykonanego montażu.

Podłoga winylowa (LVT) do kawiarni lub restauracji

Podłogi winylowe są nowoczesną i piękną alternatywą dla parkietu lub płytek/kamienia. Posiada wszystkie niezbędne cechy dla podłóg komercyjnych – odporność na ścieranie, nie boi się wilgoci, łatwy w montażu i utrzymaniu czystości, niewielka grubość, możliwość częściowej wymiany, możliwość montażu na klej lub zamek.

Większość podłóg winylowych imituje podłogi drewniane, ale dostępne są również dekory kamienne i niestandardowe rozwiązania konstrukcyjne. Jeśli zastosujesz się do wszystkich zasad instalacji podłogi winylowej, otrzymasz najbardziej trwałą, łatwą w utrzymaniu podłogę, która wygląda prawie tak samo jak podłogi z naturalnego drewna i kamienia.

Zobacz wysokiej jakości podłogi winylowe w miejscowości Jelcz Laskowice: https://podlogiwojciak.pl/podlogi-winylowe-panele-winylowe-jelcz-laskowice/