Dlaczego warto postawić na drzwi z drewna?

drzwi drewniane

Ponadczasowe cechy drewna czynią ten surowiec wciąż popularnym i lubianym. Doskonale nadaje się do wykończeń elewacji i wnętrz budynków, pozostaje też jednym z najlepiej sprawdzających się materiałów do produkcji drzwi i okien.

Właściwości drewna przesądzają o wyborze go w budownictwie mieszkalnym i często również użytkowym. Lekkie, efektowne i niezbyt drogie, jest stale obecne w mieszkaniach i zapewne długo jeszcze będzie. 

Drzwi drewniane -dla wielu to oczywisty wybór .

Drzwi drewniane Łomża charakteryzuje nowoczesny design i jakość, która pozwala zakładać korzystanie z drzwi przez długie lata. Przy odpowiednim zabezpieczeniu (zaimpregnowaniu) drewna, jest ono niewrażliwe na średnie nasilenie wilgoci, jakie może występować w mieszkaniach.

Modele dostępne w sprzedaży przeważnie oferowane są w stanie surowym, ukazującym naturalny rysunek drewna, w naturalnych kolorach – w zależności od gatunku są to różne odcienie brązu. Oczywiście klient może pomalować drzwi farbą, potraktować je bejcą lub lakierem, jednak nie zawsze jest to konieczne.

Liczni kupujący cenią sobie możliwość podziwiania słojów i innych oryginalnych wzorów, więc często nie zamalowują powierzchni – stosują jedynie lakier zabezpieczający ją przed zniszczeniem.

Drzwi z drewna Łomża to wybór na całe życie.

Poza efektownym wyglądem cechuje je też trwałość i bezpieczeństwo. Zdaniem wielu osób, są znacznie bezpieczniejsze i odporne na próby uszkodzenia niż lekkie modele z tworzyw sztucznych. Mogą mieć różną grubość, te grubsze i cięższe nadają się na przykład na drzwi zewnętrzne.

Masywność takich drzwi nie odbiera im estetyki. Jeśli dodatkowo zostaną dobrze dobrane do stylu dominującego w domu, będą prezentowały się jeszcze lepiej. Styl drzwi zewnętrznych może korespondować z wyglądem innych drzwi w pomieszczeniach, ale nie zawsze jest to przestrzegane. Wewnątrz stosuje się lżejsze elementy lub często nawet nie zamyka przestrzeni pomiędzy pokojami.

We wnętrzach urządzonych w ekologicznym, swojskim stylu można wykorzystać naturalne piękno drewna podczas wyboru okien oraz wszystkich niezbędnych drzwi.

Zobacz drzwi z drewna od producenta z miasta Łomża: http://m-styl.com/drzwi/