Dlaczego warto wybrać szafki szatniowe metalowe

Jakie szafki do szatni w zakładzie pracy

Szafy szatniowe metalowe w wielu zakładach pracy stanowią jeden z elementów zachowania bhp. Szafy szatniowe nie tylko chronią odzież osobistą pracowników, ale przede wszystkim  dbają o porządek na powierzchniach wspólnych zakładów pracy, zwłaszcza gdy liczba zatrudnionych pracowników jest duża.

Funkcjonalne szafki szatniowe metalowe.

Szafki bhp są estetycznymi oraz funkcjonalnymi meblami w pomieszczeniach socjalnych. Oferowane modele szaf szatniowych posiadają często zgrzewane konstrukcje, co gwarantuje ich sztywność, odporność na odkształcenia oraz stabilność.

Obecne modele szaf szatniowych można przyrównać funkcjonalnością do szaf odzieżowych, które znajdują się w mieszkaniach. Szafki mogą być jedno bądź dwudrzwiowe. Szafki bhp posiadają plastikowe drążki na wieszaki odzieżowe, lusterka, haczyki na ręczniki, miejsce na samoprzylepne wizytowniki. Wiele modeli szaf posiada osobne komory do przechowywania osobno odzieży pracowniczej ochronnej oraz codziennej.

Wszystkie szafki szatniowe metalowe zostały wyposażone w zamki kluczowe, w komplecie są dwa klucze. Istnieje możliwość zakupu zamków specjalistycznych, takich jak zamki na monety, zamki szyfrowane, mechanicznie bądź elektronicznie, co zwiększa bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy i minimalizuje ryzyko kradzieży oraz zniszczeń.

Istnieje także możliwość zainstalowania zamków odpornych na wilgoć, co zwiększa żywotność zarówno szafki, jak i zamka. Pozwala uniknąć niekomfortowej sytuacji, gdy pracownik nie może otworzyć szafki z powodu zardzewiałych część rygla.

Szafki zgodne z normami jako gwarancja bhp

Metalowe szafki szatniowe są produkowane pod nadzorem, muszą spełniać normy ISO, takie jak ISO 9001,  jak i posiadać atesty higieniczne, klasyfikacyjne w obszarze reakcji na ogień. Co więcej, szafki szatniowe muszą posiadać certyfikaty zgodne z krajowymi normami.

Modele szafek szatniowych metalowych są dostępne w wielu kolorach do wyboru. Do malowania szafek szatniowych stosuje się metody proszkowe, przy użyciu doskonałej jakości farb.

Zobacz więcej na: www.abes.com.pl/index.php?cPath=286_288