Piękne i wygodne ubranka dla niemowląt

Niewątpliwie najwygodniejszą odzieżą dla niemowląt są pajacyki. Pełnią funkcję piżamki, jak i ubrania codziennego, więc dzięki całkowitemu rozpinaniu w szybki i niewadzący dla dziecka sposób możemy zmieniać pieluszkę. Są więc nie tylko urocze, ale też praktyczne. Ważna jest także odpowiednia ochrona cieplna główki oraz stóp. Dlatego przydatne będą też czapeczki niemowlęce oraz skarpetki dziecięce.

 

Jakie wybrać skarpetki i czapeczki niemowlęce?

W pierwszych dniach życia najlepszym rozwiązaniem są te, wykonane z naturalnego bawełnianego materiału. Miękka tkanina nie podrażnia w żaden sposób, a delikatnie otula bobasa, pozwalając skórze oddychać oraz zapewniając wygodę. W późniejszym czasie, podczas zimniejszej części roku warto zaopatrzyć się w pajace wykonane z weluru bawełnianego lub polaru. Dzięki cieplejszemu materiałowi nie musimy dodatkowo okładać dziecka podczas drzemki grubymi kocami czy kołderką. W okresie letnim warto sięgnąć po modele z krótszymi rękawkami i jak najcieńszym materiałem.

Źródło: https://tamaja.pl/garderoba-dziecieca

Szeroki wybór ubranek dla dzieci

Na rynku dostępnych jest mnóstwo wzorów ubranek dziecięcych o różnym kroju. Wiele z nich ma dodatkowe stopery w okolicy pięt, dodatkowe kliny czy przyjemne w dotyku wykończenia, a nawet brak stópek. Warto zaobserwować czy wygodniej dziecku w modelu ze ściągaczami, czy bez. Jest wiele rozwiązań w kwestii rozpinania, między innymi możemy znaleźć zapięcia na pleckach, co jest praktycznym rozwiązaniem w przypadku już chodzących dzieci. Są również dostępne pajace z kapturami, często z doszytymi uszkami np. w kształcie króliczych.

Gdzie kupić ciuszki dziecięce

Niemowlęca branża odzieżowa jest bardzo rozwinięta. Sklepy dla dzieci prześcigają się w nowych rozwiązaniach w jakże prostym modelu. Bogactwo materiałów zachęca nas do coraz częstszych zakupów. Kto by nie chciał zobaczyć swojej pociechy w pięknym pajacyku w małe liski czy kotki? Możemy dobrać wzór również do okazji. Nadrukowana sukienka czy krawat jest eleganckim, a zarazem uroczym rozwiązaniem na większe wyjścia zapewniając jednocześnie tak bardzo ważny dla niemowląt komfort ruchów.