Taxi w Brzegu

Taxi w Brzegu na zawołanie

Mobilność to zdecydowanie warunek, który człowiek XXI-wieku musi spełniać. Niestety bardzo często komunikacja miejska nie wychodzi na przeciw oczekiwaniom społeczeństwa. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z taksówek. Oferują one szeroką gamę usług i profesjonalną obsługę klienta, a Taxi w Brzegu z pewnością do nich należy. Priorytetem Naszej jest przede wszystkim bezpieczne i punktualne dotarcie do celu. Dysponując jedną z najlepszych flot samochodowych i starannie dobranym oraz przyjaznym personelem, jesteśmy niezawodnym partnerem na podróż taksówką.

Niezawodność i wygoda

Taxi w Brzegu dba o wygodę klientów, dlatego taksówkę można zamówić nie tylko telefonicznie, ale także za pomocą aplikacji Olavia Taxi dostępną na smartfony i iPhone, gdzie możesz śledzić obecne położenie twojego kierowcy, a kiedy dotrze pod wskazane miejsce dodatkowo zostaniesz poinformowany poprzez SMS-a, co pozwala efektywniej wykorzystać czas oczekiwania. Dostępne są różnorodne formy płatności – gotówką, kartą płatniczą czy Blikiem.

W przeciwieństwie do komunikacji miejskiej, możesz przewozić swojego pupila bez żadnych problemów. Flota Taxi w Brzegu posiada nie tylko samochody osobowe, ale też typu VAN/BUS przez co zabranie całej rodziny czy grupy przyjaciół nie jest już niemożliwe. Ponadto w ofercie znajdują się takie usługi jak dowóz na lotnisko czy dworzec kolejowy, przywóz zakupów czy chociażby szybki transport do szpitala.

Program VIPCard

Taxi w Brzegu wychodzą z atrakcyjną propozycją programu lojalnościowego dla stałych klientów, bowiem za każdy kurs klient otrzymuje punkt. Za uzbieranie pięciu punktów możliwe jest skorzystanie z darmowego przejazdu na terenie Brzegu.