Obrazy na szkle idealne do nowoczesnych wnętrz.

Szklane obrazy – nowa moda

Obrazy na szkle szybko zyskują na popularności i na pewno najbliższe lata tego nie zmienią. Możemy mieć pewność, że obrazy na szkle będą bardzo popularne i niebawem wielu z nas w swoich salonach, kuchniach czy łazienkach będzie w nie wyposażona.

Zauważyć od razu trzeba, że to nie tylko w salonach, ale też w kuchniach oraz łazienkach decydujemy się na nie najczęściej. Nie zawsze jednak będzie to dobry wybór. Przede wszystkim musimy odnieść się tutaj do kwestii wyboru technologii druku.

Nie jest tajemnicą, że najlepszy będzie tutaj druk. Wówczas obrazy na szkle przetrwają długie lata, choć wielu twierdzi inaczej i zauważa, że jest to technika niezbyt trwała. Kto ma rację?

Drukowanie obrazu na szkle

W zasadzie każdy, bo trzeba zauważyć, że rzeczywiście wiele obrazów na szkle nie potrafi przetrwać próby czasu. Jest tak jednak tylko dlatego, że druk jest nieodpowiedni. Jeżeli jest inaczej nie możemy mieć obaw. Jakiego w związku z tym druku powinny używać firmy, które tworzą takie obrazy na szkle?

Na pewno musi być to nadruk tuszami światłoutwardzalnymi. Wówczas na pewno taki obraz przetrwa wiele lat i będzie zdobił nasze wnętrza. Jest on bowiem odporny na wilgoć, promienie słoneczne, wysoką temperaturę, zadrapania, promienie ultrafioletowe, a nawet kleje rozpuszczalnikowe.

Jeśli zamierzacie zdecydować się na taki produkt warto, abyście o tym pamiętali. Wówczas swoim obrazem będziecie cieszyć się wystarczająco długo, a to jest przecież najważniejsze, prawda?