Last Minute Paryż -Tania wycieczka do Francji

Podróże z pasją

Podróże zawsze były moją pasją. Poznawanie nowych ludzi, odkrywanie nieznanych dotąd zakątków na Ziemi było czymś więcej niż jednodniową zachcianką. Od lat przeglądam różne wycieczki, szukam okazji w internecie na tani wypad za granicę ze znajomymi. Do tej pory udało mi się wyruszyć na takie wyprawy tylko kilka razy.

Wycieczka do Francji

Moje plany zawsze komplikowały się z planami znajomych, którzy mają już rodzinę i nie mogę tak jak ja, spakować plecaka i wyjechać. Tania wycieczka do Francji rzuciła mi się w oczy pewnego piątkowego wieczoru, gdy zmęczona całym tygodniem, szukałam filmu na odprężenie.

Wyjazd miał nastąpić w poniedziałek, to była naprawde okazja! Oferta Last minute to coś co uwielbiam. Francja zawsze była moim małym marzeniem. Chciałam mieć zdjęcie pod WIeżą Eiffla, spróbować francuskich przysmaków, poczuć klimat jaki tam panuje.

Last minute do Paryża

Od razu byłam zdecydowana, teraz jedynie czekałam na reakcje znajomych. Hasło : Last minute Paryż od razu przekonała każdego. Zamiast oglądać filmy od razu zaczęłam się pakować. To była przygoda życia!

Przed wycieczką wyruszając z Wrocławia warto przenocować w jednym z dobrych hosteli.

Tanie noclegi Wrocław Centrum znajdziesz tutaj: http://boogiehostel.com